Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért mondják azt, hogy ami a...

Miért mondják azt, hogy ami a világhálóra egyszer felkerül, az ott is marad?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de régebben fent volt egy csomó olyan képem(olyan oldalakon, ahol már töröltem a profilomat), amiket úgy megnézegetnék újra :(
2013. ápr. 9. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valamit feltöltesz, azt "bárki" lementheti azonnal, és az később újra felkerülhet akár az akaratodon kívül is.

A másik nézőpont hogy az oldalak nem törölnek le semmit, csak látszólag teszik elérhetetlenné a tartalmat, aztán legalább egy biztonsági mentés szintjén más tárolja azt. Vagy esetleg a Google cache-ben ott van.


Egyik szempont sem azt jelenti hogy egy elveszett tartalmat csak úgy ismét megtalálsz és listázhatsz. Csak maga a tudat van, hogy ami a "tiéd" az közben másnál is ott lehet.

2013. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg, google chac :) bocsi, fehersarc,de keressrá a googlevel->tárolt változat , ha nem tudná a kedves kérdező!
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és ez nem fehersarc, hanem az eggyes válaszoló érdeme.
2013. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, és tegyél fel kérgést, kinek vannak meg (2-es)
2013. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem :D

Gondoltam, hogy rákeresek a régi oldalaimra és tárolt változatban megnyitom, de nem hozott eredményt. :) Meg hallottam olyat is, hogy a közösségi oldalak sokáig tárolják a képeket meg miegymást még miután törölte őket a gazdájuk.:) Bár gondolom, hogy nem teszik őket nyilvánossá :/

2013. ápr. 9. 22:56
 6/6 anti paladin ***** válasza:
A facebook-ról biztosan tudom, hogy tárolja. Pár éve kipróbálta pár srác - indexes vagy origos -, töröltek pár képet de előtte lementették a képekre mutató direkt linket. Az eltávolítás után a kép eltűnt ugyan a profilból, teát elérhetetlenné vált de a direkt link segítségével még a törlés után egy évvel is megtalálhatóak voltak a képek a facebook szerverein.
2013. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!