Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj és hogy kell...

Senior24 kérdése:

Mi lehet a baj és hogy kell rendbe hozni?

Figyelt kérdés

Nemrég kitöröltem a firefox-ban az összes elözmény de azt hiszem h az adatvédelemben is be volt állitva valami.

Késöbb nem engedett be a face-re mert angolul kiirta h szükségesek a cookie-k.Aztán visszamentem a beállitosba,sikerült nagyjábol értelemszerüen beállitani dolgokat és utána beengedett,de össze vissza van az adatlapom,mintha össze lenne keverve minden,csak betük vannak egymás hegyén hátán és sok mindenre azt irja ki h betöltés,de fél ora után sem csinál semmit.



2013. ápr. 13. 13:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
aztán meg néha norműlisan jön be mint ahogy szokott,de ha rámegyek valamire pl. adatlapom,akkor megint olyan.
2013. ápr. 13. 13:58
 2/11 anonim ***** válasza:

A facebook nálam is összezavarodott egy jó félórája, egymás hegyén hátán vannak a képek és a szövegdobozok.

Ugyanezen a gépen más néven belépve minden rendben van a facebookkal.

Bízom benne, hogy elmúlik magától.

2013. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de amikor youtube-on rámegyek egy klippre,jobbra mellette is szoktak lenni a többi videotalálatok,most is ott vannak de csak a betük,nincs mellette a kép is ami szokott lenni.
2013. ápr. 13. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
remélem megdöglik a fészbúk
2013. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En neked egy rendszerkarbantartast javaslok,hidd el megjavul,Advanced System Care-el vizsgald at a gepedet,de ne ingyenes verzioval,hanem Pro-val.Nalam is voltak internet problemak,lefuttattam egy mely tisztitast,es helyreallt minden.
2013. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyébként ha ujratelepitem vagy frissitem a firefox-ot akkor minden megmarad nem?ugy értem a facebook freemail stb.Mert egy emberke szerint a neten nem.De ez hülyeség gondolom,nem kell ahhoz ujra regisztrálni mert ujrarakom a firefox-ot
2013. ápr. 13. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Kitöröltem megint az előzményeket, de úgy, hogy a cookikat és plug-in adatokat is beikszeltem, tehát azt is töröltem, a teljes időszakra.

Helyreállt minden.

2013. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Leirnád sorban h hogyan is csináltad? a gyengébbek kedvéért?

Egyébkéntwindows 7 ultimate-m van ha ez számit valamit és firefox 20.0.1-es verzió.

Érdekes h explorer-el semmi baj sincs,minden teljesen jo még a facebook is.Ezek szerint a firefox-al nem stimmel valami vagy beállitottam valamit,esetleg letöröltem vmit amit nem kellett volna?

2013. ápr. 13. 19:24
 9/11 anonim ***** válasza:
használj chrome-ot. Az jobb.
2013. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hol találom azokat a plug in adatokat?
2013. ápr. 15. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!