Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon bejelölök...

Ha facebookon bejelölök valakit, majd egy idő után visszavonom a felkérést, majd ismét bejelölöm, akkor ebből tapasztal valamit a másik fél?

Figyelt kérdés
Megjelenik neki újra az értesítés, hogy lásson?

2013. ápr. 13. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha ott ül a Facebook előtt a felkérés és a felkérés visszavonásának a pillanatában. Egyéb esetben nem látja.
2013. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Én például (mert így állítottam be) mindenről email-t kapok, amit fél órán belül nem nézek meg (a fél órát nem én állítottam be, de így jön).

Ha engem valaki ismerősnek jelöl, és nem nézek rá közben a gépre, akkor a gmail fiókomban megjelenik az üzenet, hogy xy ismerősnek jelölt a facebookon. Hiába vonja vissza, ez az üzenet már megmarad.

2013. ápr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk téged bejelöllek, visszavonom, majd később újra bejelöllek akkor újra kapsz e-mailt is?
2013. ápr. 14. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kapok, ha nem nézem meg fél órán belül.
2013. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A visszavonásról nem kapok, de a felkérésről megint. A Fogaskerékre kattintva a bal oszlopban van az Értesítések menü, ott lehet beállítani, hogy miről kér valaki értesítést emailben és miről nem. De te nem tudhatod, hogy annál, akit bejelölsz, hogyan van ez beállítva.
2013. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!