Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs Internet a számítógépeme...

Nincs Internet a számítógépemen! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egyik nap újra feltelepítettem az operációs rendszeremet (Windows XP) de miután végzett a számítógép a feltelepítéssel nem tudtam az internetet használni.

A hálózati helyeknél semmilyen kapcsolatot nem mutat. Próbáltam már a kapcsolatlétrehozásokat, de sehogy sincs internetem. Internet nélkül az XP-t regisztrálni sem tudom. Légyszi segítsetek! És továbbá hang sincs a számítógépen.



2013. ápr. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Fel kell telepíteni a hálókártya driverét. (Meg persze minden egyéb hardverét is, többek között az említett hangkártyáét.)
2013. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaptál a gépedhez alaplapi CD-t? Abban minden driver benne van.
2013. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem kaptam hozzá CD-t. :(

HHonnan tudnám leszedni ezeket a drivereket?

2013. ápr. 14. 21:58
 4/7 master chief válasza:
Ha van más lehetőség, hogy internetezni tutsz akkor tölds le az EVERES HOME EDITONT telepítsd fel a prog kiadja a gépped lévő mindent alaplap, hangkártya stb. összes adatát a hálózatikárnya nevét googléba, hogy driver letötltés és kész . Inne től csak fel kell tepíteni az összes driver-t és kész.
2013. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feltettem a pontos drivert a számítógéphez de így sincs internet. mi tévő legyek?
2013. ápr. 16. 14:35
 6/7 A kérdező kommentje:

Légyszi, valaki egy részletes (tényleg részletes leírást, mert annyira nem értek a számítógéphez)leírást írjon.

A hálózati kártyám:

Broadcom NetXtreme BCM5705-A2 Gigabit Ethernet Controller.

2013. ápr. 16. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!