Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell hálozati drivert...

Hogyan kell hálozati drivert telepíteni egy dell latitude e5530 laptopra?

Figyelt kérdés
FElraktam a 64bit-es windows 7 ultimate-et, de a wifi sehogy sem működik, mivel a hálózati driver ismeretlen. Hogyan tudom megnézni, hogy milyen driver kell hozzá? A dell hivatalos oldalán 9 van. Nincs kedvem mind a 9et letölteni, és feltenni. Bármi ötlet?

2013. ápr. 16. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez ilyen... én újratelepítés előtt meg szoktam nézni ha nem vágom, hogy mi az ami kell.
2013. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aida64 például
2013. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszhoz ezt ajánlom>> [link]

Ide beírod a ven utáni betűket/search/lenyitod, és a device id alapján megtalálod a hardvert.

2013. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pl> [link]

itt a ven után 10EC volt.

Lenyitva [link]

itt a dev utáni számokra kereshetsz pl nálam 8168 (firefox keresőbe beírva hamar megtalálod)

Ez alapján letöltheted a megfelelő drivert a dell honlapjáról

2013. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt az oldalt mindenképp elmentem. Igazából az aida64el kezdtem el, és meg is lett a wifi driver. (Eddig driverrobottal kerestem, de az most becsődölt, meg amúgy sem a legjobb)

Szóval köszönöm szépen mindenkinek, mostmár net, hang és video van rajta:)

2013. ápr. 16. 11:53
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha a dell oldalán nem típus alapján keresel, hanem "service tag" alapján, akkor csak a azok a driverek fognak megjelenni, amik a te gépedhez kellenek. Így nem neked kell kitotózni.

A service tag -ot megtalálod a gép alján egy címkén.

2013. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez még hasznos lehet.

De most már rendben működik minden, a driverek telepítőjét pedig kiírom majd egy cd-re, és így meglesz, ha szükség lesz rájuk.

Köszönöm még egyszer mindenkinek!:)

2013. ápr. 17. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!