Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamelyik Win frissítés az...

Valamelyik Win frissítés az alapértelmezett (böngészősávból) keresőt megváltoztatta Ask-ra. Hogyan tudom visszaállítani a Google-t alapértelmezettre?

Figyelt kérdés
Nem kezdőlapnak, hanem ha az url helyére írok valamit, a google-ben keresse, ne az Ask-ban.
2013. ápr. 16. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Eszközök - Bővítmények kezelése - Keresés-szolgáltatók
2013. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kend a frissítésre! Te telepítetted fel egy telepítővel. Megkérdezte, hogy szeretnéd-e, és azt mondtad, hogy neked kell.
2013. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de arra nem gondolsz, h esetleg elsiklott fölötte a tekintete és automatikusan a folytatásra klikkelt? Undorítóak ezek az erőszakos frissítések. :(
2013. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Undorító, hogy javítják a hibákat és védik a géped a hibákat kihasználó támadások ellen? Érdekes világnézet.
2013. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem Windows frissités, hanem valamivel (pl. Foxit Reader) letöltött fájlban volt benne.

Win32/Bundled.Toolbar Ask veszélyes alkalmazás az Eset Smart Security szerint.

2013. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Trójai faló!

[link]

2013. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hmmm. Miközben "védik" a gépemet, ha kicsit nem figyelek oda, telerakják minden sz@rral! Undorító! :O
2013. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, te biztosan értesz hozzá, nem is tudom miért külön céget fizetünk arra, hogy feltegyék a frissítéseket és miért nem téged, aki csak kikapcsolná őket... Majd jelzem a vezetőség felé...
2013. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval. Miért is kell nekem az Ask? Én megvagyok nélküle! Erről beszéltem és nem a szükséges frissítésekről.
2013. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Chrome: Három vonal alatt, Beállítások, Induláskor és Keresés. Ezekből töröld az Askot. Aztán futtass le online scannert.
2013. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!