Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook nem enged belépni,...

A facebook nem enged belépni, valami Malware programot kéne telepíteni, de én ezt nem szeretném, hogy lehet ezt kijátszani? Egyáltalán miért kell ezt telepítenem?

Figyelt kérdés
Azt írja az elején hogy ideiglenesen tiltva vagyok (vagy zárolva van a fiókom) és csak akkor enged tovább lépni ha ezt telepítem, de a hozzászólások alapján nem szeretném ezt, meg amúgy se. Ami érdekes hogy telón viszont ki-be tudok jelentkezni
2013. ápr. 17. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
nyilván a facebook kéri, hogy telepítsd malware-t a gépedre...:D:D inkább azt írja, hogy az van a gépeden, ami befolyásolja a facebookod működését, ezért biztonsági okokból le lett tiltva a gépedről...rakd újra a böngészőt először, esetleg futtass víruskeresést.
2013. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!