Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs hang a pc-n . A vezérlő...

Nincs hang a pc-n . A vezérlő pultban megnéztem a Hangok és audioeszközt, és a Realtek hd-t de ott minden oké. Hol lehet még bajság? A tálcáról eltűnt a hangszóró. XP Pedig be van jelölve a progin.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra a hangkártya drivert, esetleg frissítsd, vagy állítsd vissza a gépet egy korábbi időpontra a Rendszervisszaállító-val.
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vezérlőpultban megtalálod a hangoknál, és ha bepipálod, akkor visszarakja, de ott megnézheted, hogy az alapcsúszkák is fel vannak-e véve (audio cd, wave/mp3 stb.), nem pedig csak a fő (master)! 1-2 progi azokat veszi le.
2013. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"vissza állítottam a gépet." van a gépen film és azon van hang, de a youtuben meg nincs ,ez hogy lehet?
2013. ápr. 18. 20:59
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Néha valamiért nálam is eltűnik a hangszóró ikon a tálcáról.

Ilyenkor belépek a Vezérlőpulton a "Hangok és audió eszközök"-be, kiveszem a pipát a "Hangerőikon elhelyezése a tálcán" felirat elől, majd le OK-zom.

Újra belépek, visszateszem a pipát, majd OK. Láss csodát, megjelenik a hangszóró, és használható is.

Azt még nem figyeltem meg, hogy mikor, mitől tűnik el, egyszer csak nincs ott...

2013. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!