Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani ha 2...

Hogy lehet beállítani ha 2 e-mail címem van, hogy melyikre kapjam a leveleket?

Figyelt kérdés
nem rég csináltam egy gmail címet, de nem tetszik, mert eddig freemail-em volt és egyik haverom küldött egy levelet, és a freemail-es címemet adtam meg, de csak gmail-re kaptam meg a levelet. a kérdésem lényegében annyi, hogy hogy lehet törölni a gmail címemet, hohy rendesen freemail-re kapjam a leveleket?

#Freemail #Gmail #e-maio cím
2013. ápr. 18. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van átirányítás a fiókok között?
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaja, volt valami szinkronizálás féle amikor a gmail-t csináltam
2013. ápr. 18. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Első körben azt kapcsold ki! Utána a gmailes megszüntethető. Bár elég butaság a gmailt feladni egy freemail-ért, de hát kinek a pap, kinek a paplan...
2013. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hol lehet kikapcsolni? mindig is freemail-em volt és megszoktam, ennyi az indok
2013. ápr. 18. 22:07
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
A freemail-nél be lehet állítani, hogy még milyen címre IS küldje el a levelet. Ekkor mindkét helyen megjelenik.
2013. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült kikapcsolnom h csak gmail-re kapjak levelet. most abban kellenne segítség hogy a leveleket hogyan lehet visszaküldeni vagy importálni vissza freemail.re? mert ott most konkrétan semmilyen levél nincs, mert az összes gmail-en van
2013. ápr. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!