Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megújult a Facebook, még most...

Megújult a Facebook, még most sem lehet megnézni, hogy ki nézte meg az adatlapomat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 21:32
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ami rohadtul nem gond, hogy nem publikus, és remélem így is marad.
2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én néztem meg.
2013. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se azért kérdeztem, mert örülnék egy ilyen funkciónak. :D De akkor még most se lehet, ugye?
2013. ápr. 19. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet. és nem is fogják ezt beállítani, az is biztos..
2013. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Mindenkinél előfordul az, hogy csorgatja a nyálát valami macán (illetve a macák valami kandúron), kellemetlen lenne ha kiderülne, hányszor mentél fel az adatlapjára. Főleg ha a csávója is megtudná. XD


A facebook egyébként tuti loggolja ezt, mert van valami titkos hódoló nevű alkalmazás. Az is abból veheti az infót, hogy ki hányszor mászott fel az adott felhasználó adatlapjára. Ha fel van véve neked ez az alkalmazás, az bizony leleplezi az illetőt. :)

2013. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nebassz, na akkor bukok :D:D
2013. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De szerintem az csak hülyeség.
2013. ápr. 19. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!