Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beallitani a wifis...

Hogy tudom beallitani a wifis routert arra hogy a wifi ne kuldje a jelet hanem fogadja?

Figyelt kérdés
Hogy tudom beallitani a wifis routert arra hogy a wifi ne kuldje a jelet hanem fogadja? (mint ha wifi kartya lenne) letudnatok irni lepesrol lepesre ? bocsi az ekezet miatt , Angol telefon
2013. ápr. 19. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipusfüggő, van amelyik tudja, de nem mindegyik tudja, de még ha a tiéd képes is lenne rá elég nehéz illetve körülményes a beállítása, és ha neked az angol billentyűzet még kifogásnak számít akkor te biztos nem fogod tudni beállítani. Illete minek akarsz routerrel routerre kapcsolódni, mi értelme van?
2013. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a telefonom angol nem a gep , ez a router tudja azt mivel ismerosom mondta csak nem volt a fejembe hogy megkerjem hogy csinalja meg
2013. ápr. 19. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:

A wifi protokoll kétirányú adatforgalmat feltételez, szóval nem értem a kérdést.

Hogy érted, hogy "ne kuldje a jelet hanem fogadja"?

2013. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondtak nekem hogy az ilyen wifis routert azt is tudja hogy az antenajaval is tudsz netet keresni pl mint ha a szamitogepbe lenne egy wifi kartya es azzal keresned \ csatlakoznal a netre nemtudom mennyire ertetted

de igy tudom csak elmagyarazni es ennek a beallitas menete erdekelne hogy hogyqn kell

2013. ápr. 19. 17:49
 5/8 A kérdező kommentje:
tp.link.wireless.ap.client.router.model.tlwr543g szoval ugy szeretnem hogy a router wifije tudjon netet keresni es a gepemen pedig tudjak netezni
2013. ápr. 20. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a routert "client bridge" módban kell használni, de azt nem tudom, a tied tud-e olyat.
2013. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt mondta ismerosom hogy tud , de viszont csak jovoheten tudja beallitani es nekem meg a heten kenw , ezert fontos megtudnom hogy kell
2013. ápr. 22. 05:41
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!