Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszer rámentem arra Mozilla-...

Egyszer rámentem arra Mozilla-n, hogy a facebookon jegyezze meg a jelszavam és kijelentkezem, nem pipálom ki, hogy jegyezze még és mégis mindig megjegyzi és bárki betud lépni, Miért?

Figyelt kérdés
Valaki segítene,mert egyszerűen nem tudom, hogy kell ezt megoldani és Nagyon zavaró.. ha nincs is beirva,rámegyek a bejelntkezésre és hibát ír,de utána beadja a jelszót.. nagyon zavaró és rossz

2013. ápr. 19. 22:17
 1/3 miért.én? ***** válasza:
Menj mozillában a beállításokba, azon belül biztonság fül, és itt a mentett jelszavak. Keresd meg a facebookhoz tartozót, és töröld.
2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is találok Beállításokat :D
2013. ápr. 22. 17:01
 3/3 miért.én? ***** válasza:
Ne haragudj meg érte, de hogy lehet az, hogy nagyon sok ember nem tud megtalálni valamit(mondjuk a beállításokat) egy programon belül? Ezt külön tanítják valahol? A legtöbb progin belül van beállítás opció, ezt megtalálni nem kellene hogy meghaladja bárkinek a képességeit, aki már több mint 5 alkalommal használt személyi számítógépet.
2013. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!