Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki ezt a google...

Miért írja ki ezt a google chrome minden induláskor? "A beállításait nem sikerült olvasni. Egyes funkciókat esetleg nem ér el, és a beállításaiban végrehajtott módosításokat nem menti el a rendszer. "

Figyelt kérdés
Már újratelepítettem nem tudom hányszor, de állandóan ez van. Mit csináljak? Eléggé idegesít most már.

2013. ápr. 21. 11:12
 1/6 asddaasdda ***** válasza:
2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a linket, de már láttam, de nem sehgített a problémámon.
2013. ápr. 24. 19:24
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Ugyanez a probléma nálam is megvolt egy darabig. Már szinte meg is szoktam, de a végén már untam. Ami segített: rendes, szabályos eltávolítás után (a felajánlott összes lehetőséggel együtt, vagyis amit felkínál, csak nem figyeltem meg, milyen nevű mappákkal együtt, de úgyis kiírja), majd letöröltem az otthagyott üres mappát is a programok közül. Ezután a regedit futtatásával a registryből is kiválogattam néhány "ottfelejtett" bejegyzését, és azokat is töröltem.

Újratelepítés után normálisan működik.

2013. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél :)
2013. ápr. 25. 13:25
 5/6 anonim válasza:
Semmit nem segít az újratelepítés. Megoldást nem találtam, a legutolsó használható verzió a 25-ös. A Chrome instabil, szar. Helyette javarészt mostmár Maxthon-t használok.
2014. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

A Maxthon tényleg nem rossz böngésző, egyetlen hibája, hogy például a legfrissebb verziója még mindig beta.

De ha megnézed a dátumot, ez a kérdés éppen egy éves :)


Azóta a Chrome sajnos nem, hogy nem javult, hanem inkább romlott. Kezdve a szinte kivárhatatlan elindulással, bizonyos dolgok megváltoztathatatlanságával (például nem lehet beállítani, hogy ne keressen frissítést, többek között ezért is indul olyan lassan).

Sajnos már nem mondanám, hogy a kedvencem, pedig egy-két éve még az volt.

Szerencsére vannak alternatívák, van is a gépemen több böngésző, mindig a célnak legjobban megfelelőt használom, meg aztán, mivel bizonyos szinten webszerkesztéssel is foglalkozom, célszerű minden gyakrabban használttal kipróbálni egy-egy weboldalt, mivel nem tudhatom, hogy egy látogató milyen böngészőt használ.

2014. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!