Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert vegyek?

Milyen routert vegyek?

Figyelt kérdés

Sima router kéne, wifi nélkül, 20/10-es nethez.

max 4000ft-ot szánnék rá



2013. ápr. 21. 13:08
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Hát, ezzel jól behatároltad. Annyi pénzből bizonyos helyeken futtathatja egy TP-Link TL-WR740N -re. Annál olcsóbbat és butábban nem igazán érdemes venni.
2013. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én wifi nélkülire gondoltam, mert csak net megosztásra kéne.
2013. ápr. 21. 22:03
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Olyan pici az árkülönbség (~1 eFt), hogy nem érdemes csak vezetékes routerekkel kínlódni. A vezetékes routereket évek óta nem fejlesztik csakis a drága üzleti modelleket. Amik SOHO piacra mennek a legtöbbjük 5-10 éves belvilággal és technológiával rendelkeztek, némelyikük még az IPv6 címzési rendszert se ismerik, ami a jövőben nagy gáz lehet.

A Wi-Fi routerek meg ugyan úgy rendelkeznek 4 db vezetékes porttal, a Wi-Fi részük meg teljes egészében kikapcsoltatható ha most nem rá szükség. De én biztos vagyok benne, hogy nem sokáig lesz így, és akkor nem kell megint routert venni, csak bekapcsolni egy opciót.

2013. ápr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megyőztél :)
2013. ápr. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!