Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék így egy szerverr...

Hogyan tudnék így egy szerverre kapcsolódni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval, adott egy weboldal, ahonnan le lehet tölteni bizonyos fájlokat. Ezeket a fájlokat egy szerveren tárolják. Alapesetben le is tudom tölteni őket, de csak egyenként, úgy, hogy minden egyes fájl linkjére rákattintok, majd megnyomom a letöltés gombot. Az lenne a kérdésem, hogy van-e arra lehetőség, hogy egyszerre le tudjak tölteni több fájlt is, úgy, hogy ne kelljen mindegyiknél külön a letöltés gombra kattintanom?

2013. ápr. 21. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy rakás paramétertől függ. Ha esetleg konkretizálnád, hogy melyik oldalról van szó, akkor többet lehetne mondani.
2013. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pinkpancser ***** válasza:
2013. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

Na ez nem ide ment volna, de nem tudok törölni...

Szóval ha jól sejtem, akkor rapid, data vagy hasonló helyről szeretnél tölteni. Ha így van akkor pl datán időnként van ingyen prémium, a többin nem találkoztam még ilyennel. Tehát ha mindenképp sokat akarsz tölteni akkor 06-90-xxxxxx.

2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.

Nem, nem fájlmegosztóról van szó, hanem egy egyszerű weboldalról, ahol regisztrálva vagyok, és így a letöltésekhez is hozzáférésem van. A gond az, hogy minden egyes fájlnál külön a linkekre kell kattintanom, és mondjuk 100 fájl esetén ez eléggé idegesítő. Egyébként így néz ki:

Link 1 (kattintás után új oldal) -> Letöltés

Link 2 -> Letöltés

stb.

2013. ápr. 29. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Használj automata letöltőt. Pluginként beépül a böngészőkbe, kattintásra összeszed minden linket és egyszerre leszedni.
2013. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!