Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel vissza a...

Miért nem seedel vissza a Utorrent?

Figyelt kérdés
Letöltöttem néhány albumot, azután egy darabig jó is volt. Aztán pirosra váltott a csík, amiben a seedelés felirat van. Semmit nem ír ki, semmit nem kér, csak nem seedel vissza, és letölteni sem tudok. Azt gondolom, hogy a letöltés azért nem megy, mert nem seedeltem vissza, de már figyelmeztetést küldtek az ncore-ról, hogy töltsem vissza a fájlokat. Én tölteném, de nem tudom mi a baja. A port is nyitva, a router sem rossz, mert pl. a piratebay-ről amit leszedtem, azt vissza tudom tölteni, a Utorrentet is megpróbáltam frissíteni, de az sem segített. HELP PLEASE!!

2013. ápr. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha piros, valahol írja a hiba okát. Ha nem nevezted át vagy helyezted át vagy törölted a letöltött fájlokat, akkor a torrentre kattintva a Trackerek fülön a tracker címével egy sorban lévő Állapot (Status) oszlopban írja le az okot. Ez többnyire trackerhiba szokott lenni, de ha az oldal látta hogy nem osztod vissza akkor azzal nem kellene gondnak lennie.


Más esetben a hibaüzenet a torrent Állapot sorában van, és megosztás/kész helyett a hiba okát írja szintén.

2013. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
proxy connect error. az mi?
2013. ápr. 23. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
az az hogy nem válaszol a proxi programod lehet hogy ezért nem tudsz seedelni mert nem engedi ki anetre a Utorrentet
2013. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de azért én még biztos ami biztos újra tenném a Utorrentet
2013. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!