Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék a Facebooknak...

Hogyan tudnék a Facebooknak panaszlevelet írni a horrorképeket feltöltő oldalak végett?

Figyelt kérdés

Mar hülyét kapok az olyan oldalaktól, hogy "Like az oldalt, vagy 5 másodpercen belül meglátogat!"

Most is a szívbajt hozta rám. Hiába unlikeolom, előbb-utóbb egy másik oldal ugyanezt csinálja.

Egyáltalán tud a Facebook olyat csinálni, hogy blokkolja az horror képeket feltöltő oldalakat?

Tudom, valaki imádja nézni az olyan képeket, amiken egy ketchuppal leontott, fogsor nélküli, vigyorgó kislány van, de azok számára létre tudnak hozni egy horror oldalt, nem? A Facebookon manapság mindenki fenn van, köztük gyerekek meg gyengébb idegzetűek.

Előre is koszi a válaszokat. (Kíméljetek meg az analfabéta, vagy a paraszt válaszoktól.)



2013. ápr. 23. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem like-olod az oldalt, akkor nem fogsz tőlük kapni semmit.

Amikor olyan képet kapsz, azt a kép mellett lévő menüben jelentsd be. A jobb felső sarokra viszed az egeret, megjelenik egy lefelé mutató nyíl, ha arra kattintasz, akkor van olyan menüpont, hogy Bejegyzés jelentése.

2013. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem tetszik, azt ne nézd...
2013. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel kismillió ilyen kép van, úgyse tudnak mit csinálni vele...nem használod a facebook-ot, esetleg ha valaki ilyet oszt meg, szó nélkül kitörlöd az ismerőseid közül, aztán osztogassa csak. másrészt nem kell mindenre rákattintani. én például külső linkekre nem kattintok, amin azt mutatja, hogy valami nagyon vicces videó...meg stb. nekem nincs ilyen gondom.
2013. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: És akkor mit csináljak, ha nekem előjön annak a vigyorgó ketchuppal leöntött kislánynak a képe, ezt magyarázd meg!

4. válaszoló: Én sem szoktam a külső linkekre kattintani, mert azzal is már porul jártam, de még hogy.

2013. ápr. 29. 00:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Másnák is hasonló a vélemenye a facebook-kal kapcsolatban, mint nekem?
2013. ápr. 29. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Töröld már magad arról a sz.rról és megszűnik az efféle problémád. Ha meg nem törlöd, tűrjed, ne panaszkodj, mint egy kislány.
2013. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló : Ēn a facebookot csak a kommunikáció ra szoktam használni., a barátnőimmel szoktam csak beszélgetni. A telefont utálom, mert pont egy nagy sz.rt tudtam csak szerezni, az IPhonet meg nem szeretem, mert alig tudok beleirni valamit..

Valamint ezer bocs, ha elírtam valamit, de még IPadon is nehéz gépelni, ezért nem kéne velem gúnyolódni.

2013. máj. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!