Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi kell ahhoz, hogy online...

Mi kell ahhoz, hogy online filmet tudjak végre nézni?

Figyelt kérdés
Az internet sebességem 10.84Mb/s,a gépem dual core 2x2.4Ghz,2gb DDR3 ram,minden driver a legfrissebb,és nem megy a film,csak akadozva.Adobe is a legfrissebb.Mi kell még??
2013. ápr. 24. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb szépen, kulturáltan XviD-ben letölteni egy torrentoldalról az adott filmet, mint fostalicska online streamelgetős filmnézegetős oldalakkal sz*pni?
2013. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
Kérdés, hogy melyik oldalról nézed, és hogy tényleg csak Flash-sel működik-e.
2013. ápr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindig töltögettem,de amikor jönnek vendégek,megnéznénk 1-2 online filmet,amit közösen választunk ki,ha nem tetszik akkor lehet változtatni,de nem megy...A letöltéssel az a gond,hogy nem tudom jó e a film,és hát seed-elni kell,a merevlemez meg csak telik.Több oldalról szoktam próbálkozni.Valamelyik jobb,de egyik sem az igazi.
2013. ápr. 24. 09:19
 4/7 A kérdező kommentje:
A furcsa az,hogy régebben a P4-es gépemmel még tudtam nézni,bár tudom már azzal se menne,nem értek hozzá,de mi az ami ennyire megváltozott?
2013. ápr. 24. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:

> A furcsa az,hogy régebben a P4-es gépemmel még tudtam

> nézni,bár tudom már azzal se menne,nem értek hozzá,

> de mi az ami ennyire megváltozott?

"Fejlesztettek" rajta. A Flash Player-en, és a streamelgetős oldalakon egyaránt.

A jelenleg is használt P4-es gépemmel néhány évvel ezelőtt simán le tudtam játszani egy Youtube videót. Most 100% CPU-terhelés mellett a hang akadozik, a kép pedig meg sem mozdul. Viszont ha letöltöm az FLV fájlt, a VLC Player-el már simán le tudom játszani... Szóval egyértelműen szoftveresen van elb*szva a dolog.

2013. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Jól kifejlesztették,nehogy lehessen nézni :D
2013. ápr. 24. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Most meg olyan gyorsan megy a film...Percek alatt végig ment az a második csík.Szóval lehet hogy csak este,mikor többen neteznek vagy filmet néznek,akkor akadozik.Lehetséges?Mert eddig mindig este,éjjel akartam nézni..:o
2013. ápr. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!