Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on lenne igény fáraszt...

Sültkrumpli5 kérdése:

Youtube-on lenne igény fárasztó, poénos videókra? Vagy inkább én is kockuljak? ( többi a leírásban )

Figyelt kérdés
A magyar youtube közösség szinte csak "kockákból" áll. Szerintem unalmas, hogy kb. mindenki minecraftozik. Amerikába bezzeg tolják ezerrel vloggerek, humoristák, zenészek, vagy rendezők, akik mind amatőrként kezdték, de mára már profik. A CAFF Smosh szerű videókat csinál. http://www.youtube.com/user/caffproduction Szerintetek vevők erre a magyarok és csináljak hasonló csatornát, vagy inkább ne?

#nézettség #YouTube #poén #fárasztó #magyar youtube partner
2013. ápr. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá igény, pl a Hollywood Hírügynökség is elég népszerű (jó, nem éri el a Gangnam Style-t, de magyar viszonylatban ott van eléggé). Bár igaz, hogy elég lassan indul be, kis ország vagyunk. De ha minőségi dolgokat csinálsz, akkor szerintem van benne fantázia.
2013. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha igazán humoros, akkor igen. én is úgy gondolom, hogy a minecraft-os videócsatornák unalmasak. de egy bolond ember vlog-ja sokkal szórakoztatóbb.
2013. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
702 megtekintéssel elég gyatra. Össze hívta a haverjait hogy nézzék meg az kiteszi a felét. A másik felét pedig a 'véletlen rákattintók' Szóval ha ilyen jellegű videót csinálsz mint a linken szereplő, akkor sokkal jobbra kell megcsinálni. Mert ez valami dögunalom videó:I
2013. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenesetre ha tudsz angolul, mindenképpen angolul beszélj, vagy legalább egy felirat. És a cím se magyar legyen. Külföldiek sokkal jobban befogadják a humort, ráadásul sokkal többen vannak, mint Mo-n.
2013. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!