Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a hdevo torrent...

Mi történt a hdevo torrent oldallal? Egyik nap jól ment, utána meg karbantartás, és most meg valamilyen új oldalt hozott be .

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 06:37
 1/5 anonim válasza:
Nekem se jó
2013. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Állítólag karbantartás.. :S
2013. ápr. 27. 11:44
 3/5 Sultan25 válasza:
feltörték az oldalt ...
2013. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt írják az oldalon Udv: Staff


Kedves HDEvo Felhasználók!


Hosszas gondolkozás és mérlegelés után arra jutottunk, hogy az áprilisi tréfánk részben megvalósítjuk. Az


együtt töltött idő alatt, közösen jó és rossz dolgokat is átéltünk és a felhőtlen hangulat ellenére, mégis


sokszor megfordult a fejünkben, hogy meddig van még értelme ezt csinálnunk, meddig érdemes folytatnunk a


vonalat, amelyet elkezdtünk, illetve meddig lehet életképes az oldalunk így, hogy mi és a felhasználóink


egyaránt jól érezzék itt magukat. Az utóbbi időben egyre többet játszottunk a bezárás gondolatával,


amelyre a "feltörés" rakta fel az utolsó pontot, ennek köszönhetően sikerült végre átgondolnunk mindent és


véleményünk szerint jól döntenünk. A HDEvo, mint oldal tehát megszűnik létezni, de a munkáinkkal továbbra


is találkozhattok, az arányotok sem veszik el, csak egyszerűen más köntös alá bújunk, egy


nagyobb közösség részesei leszünk, "beleolvadunk" a BitHUmenbe. A teendőket e-mail-ben megkaptátok,


amennyiben gondoljátok, éljetek a lehetőséggel!


Köszönjük, hogy itt voltatok!

2013. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt láttam:jun.29 ig keresd meg az oldalt.Teganp jutott eszembe egy éve nem léptem be.Utánna regiztem,de valami nagy hülyeséget adott ki,valami fórum.De meglepetésemre este egy ismerős mondta"nem kell egy encore?"egy meghívoja volt.Örültem neki mint majom a farkának,már 4 pontom van tegnaptól,ha lesz elég küldhetek meghívót.De ez sok mindenre épül.Ha Nem seedelsz vissza aki küldte ameghívót büntit kap.szóval ez bozalmi dolog.És sok hamis encor oldal van,amikre vigyázni kell.ezeket a feketelistás oldalakat lehet jelenteni.Szép napot mindenkinek.
2013. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!