Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilon internetezek és ha...

Mobilon internetezek és ha beírom Iwiw.hu ezt kapom XML parsing failed syntax error (line:17 character42) Error invalid character referece in attribute value. Mit jelent, miért nem enged be?

Figyelt kérdés
Reparse document as HTML.ezt is írja,és ha rá kattintok ott be lehet nagynehezen lépni.
2009. szept. 26. 20:20
 1/5 anonim válasza:
Attól függ milyen mobilod van, pl nekem n73as nokia, de hogy menjenek vagy webről vagy mini operaról kell fellépjek..az szolgáltató vagy a sima mobil net nem nyissa meg. Ez biztos
2009. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ezt írja ki: [link]
2009. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elsőnek,Nokia6131 a teló,opere miniről megy,már évek óta.Ez egyik este beléptem mert jelöltek és vissza igazoltam,aztán egy félóra múlva már ez a szöveg jött.másodiknak,igen ezt írja ha a könyvjelzőt meg nyitom.
2009. szept. 27. 07:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezem,hogy webről tudsz belépni,ezt hogy kell?Mert az operát gondolom te is letöltötted,és azzal megy.nekem is azzal csak az összes többi oldalt megnyitja amit akarok.Légyszi írd le hogy kell a webről belépni.
2009. szept. 27. 07:59
 5/5 anonim válasza:
Webről csak úgy tudsz ha a mobilod simbyanos de az azt hiszem nem az..az enyém pedig igen s ennek alapból benne van.
2009. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!