Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tehetném fel a neten?

Hova tehetném fel a neten?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy külön honlapot vagy blogot csinálni, csak egy dolgot szeretnék felrakni, hogy hogyan készítsünk el valamit házilag. Egy cikkszerűséget írnék. Valami olyan oldal kellene, ahová ingyen én tehetem fel és mások is megnézhetik, megtalálhatják, tehát viszonylag ismertebb oldalra gondolok.
2013. ápr. 28. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy egész jó oldal, aminek pont ez a lényege. Ide bárki tölthet fel elkészítési útmutatót bármiről. Lehet az oldalon keresni és tematikusan vannak elrendezve a dolgok.


[link]

2013. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, pont ilyesmit keresek, ezzel az oldallal csak egy a baj, hogy nem magyar. Igaz, ezt nem írtam le, de nekem magyar oldal kellene. Azért megy a zöld kéz, mint minden segítőkész válaszolónak! :)
2013. ápr. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!