Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » így szerintetek lehet seed...

így szerintetek lehet seed szervert csinálni ingyen?


2013. ápr. 29. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hamar kivágnának, szóval nem.
2013. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
honnan vágnának ki a torrent oldarol vagy a tárhelyről?
2013. ápr. 29. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ingyen tárhelyeken általában megkötik a havonta forgalmazható adatmennyiséget.
2013. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha a mega szerverét használnám ere ?
2013. ápr. 29. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a te verziódat nem írtál konkrétumot de én elmondom az enyémet.Én egy mezei felhasználó vagyok, a Pirate bay re feltöltöttem vagy 30 torrentet pusztán jó szándékból.Én amikor megy a számítógép ahol kevés a feltöltő azokat seedelem.Mindig mindegyiket lelehet tölteni szerencsére visszatöltik normálisan.Ami megy az ritkán bekapcsol akik letöltötték azok vissza seedelik én néha csak rásegítek.Nekem speciel nem érné meg mert nálam a rendszer fentartja magát amennyit rá kell segíteni azért felesleges.Másrészt magánember vagyok és azt mondom ha akik letöltik és nem hajlandóak visszatölteni akkor kuksoljanak előtte ha legközelebb le akarják tölteni és nem töltődik semmi.Ez adsz kapsz dolog,nem adsz nem kapsz.

Ha meg nem töltik le annak két fő oka lehet:senkit nem érdekel a torrent,vagy ahova feltöltötték azt az oldalt szinte senki sem látogatja.

2013. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is ezt az elvetvalóm kivéve azt a részt hogy én nem tartok életbe halót torrentet de amit le töltök mindig vissza töltöm csak tárhely kéne és azért gondoltam
2013. ápr. 30. 11:25
 7/8 A kérdező kommentje:
én meg mondom igen tehát aki gondba van beloadon az csinája ezt meg delőte kéredezétek meg az admint hogy ez támogatot e mert ezt a szervenek támogani kell ncore nem támogatot még de beszélek velük és majd meg írom mit montak
2013. máj. 4. 16:34
 8/8 A kérdező kommentje:
na most töltöttem le így képeket és seedeli vissza
2013. máj. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!