Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan regisztráljunk instagra...

Hogyan regisztráljunk instagramra számítógépről? :D

Figyelt kérdés
Csak mert állítólag könnyű használni a képszerkesztő programját,és ilyeneket akarok csinálni : [link] szóval ilyen marha szépen megcsinált fényefekteket meg gyönyörű szemet XDDD

2013. ápr. 29. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] ez mégjobb példa,milyen képet akarok szerkeszteni:D azt akarom,hogy az én képem is így nézzen ki xddd
2013. ápr. 29. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ezt nem nagyon ismerem, és mivel nem mutattál fel ezekhez a képekhez felhasznált nyersanyagokat, azt se tudom jogerősen megítélni, hogy mennyire valódi a technológia. Én mivel grafikus vagyok, könnyen megállapítom viszont, hogy ezek a képek elkészítéséhez a fejednek alapvetően egy zöld háttérrel kell a kamera objektíve elé kerülnie. Ez a minimum. Szerintem ne számíts arra, hogy feltöltesz egy képet magadról meg egyet egy LFA-ról és máris ott ülsz a kocsiban és te vezeted. Ha ilyet ígérnek, kamu.
2013. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi képen teljesen valódi minden,a szoba is stb,csak hogy ilyen nagyon szép szeme van a csávónak meg ilyenek a képen,meg ezek a színek is tök jók,ezért vagyok kíváncsi
2013. ápr. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!