Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fenn vagytok PTC oldalakon?...

Fenn vagytok PTC oldalakon? (neobux, clixsense, probux stb)

Figyelt kérdés
Melyik oldalon vagytok fenn és mennyit kerestek vele havonta? Mikor kezdtétek és mennyit fektettetek be (ha egyáltalán bármennyit)?
2013. máj. 1. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
az ilyen oldalakba nem szabad semennyit se befektetni, és nem érdemes időt sem. én egy időben csináltam, de aztán egyre többet olvastam utánna, és rá kellett jönni, hogy kattingathatnék 1-2 évig is, mire összejön annyi pénz, amire azt mondhatom, hogy hasznát is venném. én mostanában 2 oldalt használok, ami nem ptc-s. egyik nemrég fizetett nekem, bár nemsokat. a lényege, hogy közvéleménykutatáson kell résztvenni bizonyos kérdőívek kitöltésével, és ezért fizetnek. egy probléma volt vele. júliusban regisztráltam, és körülbelül 1 hónapja kaptam meg az első kérdőívet, viszont majdnem 3 euro-t fizettek érte, és 1,5-től lehet kifizetést kérni, amit meg is tettem, és másnapra el is utalták kb 2% kezelési költséget levonva. másikhoz pedig gyors gépelésre van szükség. különböző captcha-kat(ellenörzőkódokat) kell beképelni bizonyos időn belül. van amikor sok ilyet kapunk, van amikor kevésbé, és óránként változik a fizettség(0,7 dollártól 1,5 dollárig, amit 1000 ilyen captcha kitöltésén értünk). aki jól gépel, és nagyon ráér, az 1-2 nap alatt összehozza a 3 dolláros minimum kifizetést. szintén júliusban regisztráltam, és augusztusig sűrűn használtam, végül 60 dollár körül van ebből idáig kifizetett pénzem, de a suli miatt idáig nem nagyon foglalkoztam vele. sokan kiszínezik ezeket a ptc-s dolgokat, de mint én is, meg a normálisabb emberek azért több blogon leírták, hogy képtelenség vele keresni. ha érdekel a két oldal közül valamelyik, írhatsz nyugodtan privit :)
2013. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Neobuxon vagyok fent 3 hónapja. Megnyertem nemrég ott a goldent, emiatt jól fejlődök. Nem igaz, hogy nem éri meg vele foglalkozni. 15 percnél nem tudsz vele többet foglalkozni. Amúgy a NAV is megbízhatónak tartja a Neobuxot.
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Eleinte én is sokat foglalkoztam Ptc oldalakkal, de beláttam hogy nem nagyon lehet velük keresni, vannak sokkal jobb internetes pénzkeresési lehetőségek, amelyeken reffek nélkül is jól lehet keresni.
2013. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
például mik ezek? :)))
2014. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én csináltam egy darabig. A clixsense oldalon több embert is regisztráltattam magam alá.Mikor eljött a fizetési idő az összes alám regisztrált embert törölték,jutalékukat NEM FIZETTÉK KI! Hiába írtam nekik,egy szó szerint semmitmondó választ adtak,nem is a kérdésre reagáltak. Nehezen fizet és nem éri meg vesződni vele. Egyik ilyen oldallal sem. Azt az időt amit ezekbe öl az ember másba is fektetheti. És ha gond van,tesznek rád nagy ívben!
2016. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vagy két évig küszködtem a clixsensevel refek nélkül és volt is néhány kifizetésem de rájöttem, hogy nem éri meg időt forditani rá mert nehezen gyülik össze a kifizetési limit kérdöivet meg szinte alig adnak ami valamivel többet fizetne, végül abbahagytam.
2017. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hello én is nemrég kezdtem a neobuxot nagyon jó és megbizható ptc oldal már meg kaptam az első fizetésem akik azt mondják kamu meg nem éri meg csinálni az hazudik akkor az illető nem volt hozzá türelmes és én meg is kaptam a 2 eurot skrillen vanak megbizható és kamu ptc oldalak én is bele estem egy kamu ptc oldalba és most találtam egy megbizható oldalt küföldön sokan ebből élnek meg akkor nem értem mért irják azt még erre is hogy kamu sztem azért irják h le ráznak rólla hihetetlen kis szarok akik nem értenek hozzá csak azok mondják enyi a Neobuxba érdemes befektetni és onnan nem lopják el a befektetett pénzeded! A Neobux a legjobb pénzkereső platform a világon érdemes csinálni további sok sikert!!! ;) ;) ;)
2019. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!