Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Facebookon kapcsolati...

SOS! Facebookon kapcsolati státusz beállításánál miért csinálja ezt az oldal?

Figyelt kérdés
Ha az egyik ismerősöm bejelöli, hogy kapcsolatban van velem, majd én törlöm őt az ismerőseim közül, akkor miért maradok ott az üzenőfalon megjelölve nála a kapcsolatban? Tiltottam is, és mégis ott vagyok még mindig, pedig semmi sem "köti" már össze a két facebook adatlapot. Mit lehet tenni? (ha a másik nem akarja levenni a jelölést...-.-) Köszi!
2013. máj. 1. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
bejelented(amit ugye mostmár nem tudsz megtenni, mert letiltottad). a legtöbb bejegyzés megmarad, csak te nem látod. én is tapasztaltam már képeknél, hogy akik letiltottak engem, ugyanúgy ott vannak a hozzászólásai egy képnél, csak nem tudok rákattintani, de más ugyanúgy látja normálisan.
2013. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, megoldottam! :)

Zuckerberg meg elmehet a búsba, a hülye kacifántos megoldásaival... -.- :D

2013. máj. 1. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!