Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kezdték a nagy YouTube-...

Hogyan kezdték a nagy YouTube-os videósok?

Figyelt kérdés
Mostanában nézegetem a videóikat és a régebbi videóikban azt mondják, hogy törölték az azelőtti videókat. Én arra lennék kíváncsi, hogy mik voltak az első videóikban, tehát rögtön belevágtak-e a sorozatok készítésébe vagy volt egy bemutatkozó/ismertető videó (esetleg több) a sorozatok előtt.

2013. máj. 2. 15:49
 1/8 uno20001 ***** válasza:
Hogyan? Kis Youtube videósként. Nyilván azért törölték, mivel ott még kezdők voltak.
2013. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy. Úgy kezdték, hogy felvettek egy videót és feltöltötték :) Egyik sem úgy állt neki, hogy "na most nagy videós leszek" hanem elkezdték csinálni azt amit később is, és mivel ez a nézőknek tetszett így népszerűek lettek.
2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy volt-e valami bemutató videó, amiben elmondják, hogy mi lesz a csatornán meg egyéb?
2013. máj. 3. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy könyv se úgy kezdődik hogy elmondják röviden a tartalmát, és majd elkezdik a történetet.
2013. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
<fejcsapás> Nem úgy értem. Ismertető videóra gondoltam, ami bemutatja, hogy mi várható a csatornán, meg egyéb. NEM az hogy elmondja pl. egy egész játék menetét, hanem, hogy milyen típusú videókat fog csinálni (játékok, paródiák, oktató videók...). Remélem elég érthető vagyok most már.
2013. máj. 4. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az 'Arc nélküli manus' csatornáját. Ott meg van még első videó, de mivel a csatorna videóit elejétől fogva szakképzett emberek készítettik, tehát vállalható maradt a késöbbiekben is.
2013. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a youtube-on most lett egy ilyesmi feature. nem minden csatorna állt át rá, és csak akkor látni azt a vidit, ha még nem iratkoztál fel a csatornára. ez pont ilyen bemutatkozó céllal lett megcsinálva, hogy még több feliratkozót csalogassanak magukhoz.

a kérdésedre is válaszolva, szerintem kezdd el csinálni a videókat, aztán ha később úgyérzed, még nem késő csinálni bemutatkozó videót.

2013. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az arc nélküli manus videóját láttam. És igen, akkor szerintem is jobb, ha van egy ilyen "rávezető/bevezető" videó.
2013. máj. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!