Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vateráról rendeltem külföldi...

Vateráról rendeltem külföldi küldeményként egy ruhát, letelt a 4 hét és nem kaptam még meg, viszont az ebay-en azt írják, hogy 20-30 munkanap?

Figyelt kérdés

Várjak még rá?Esküvőre kell, május 25-re, április 5-én lett feladva..Az eladó vaterán inaktív lett, mailre nem válaszol, ma próbáltam hívni, kcisengett de aztán hangposta.

Közben érkezett neki pozitív értékelés is, hogy megjött 6 hét után, de olyan is, hogy 2 hónapja várja(2 negatív)


nagyon izgulok mert 10 ezer felett volt



2013. máj. 3. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
mikor megrendeltem csak pozitívja volt, egy negatív de az is csak azért mert elállt a vásárlástól a 4 hét miatt
2013. máj. 3. 09:17
 2/4 A kérdező kommentje:
2-4 hét pedig nem egyenlő a 20-30 munkanappal, a 20-30 az 4-6 hét, amit a külföldi ír
2013. máj. 3. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy ha inaktív lett,lehet nem fizetett jutalékot a vaterának(ezért felfüggesztik a profilját amíg ki nem fizeti) stb. vagy történt vele valami.

Hogy ha továbbra sem jelentkezik be akkor szerintem ne várj semmit :/

2013. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a külföldi oldal 20-30 munkanapra írja, az meg most május 4-től van kb 16-ig

Akkor ő miért írt 2-4 hetet, ha a külföldi meg 20-30 MUNKAnapot ír?


Várok még rá 16-ig

2013. máj. 3. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!