Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha olyant látok...

Egerecske kérdése:

Facebookon ha olyant látok hogy oszd meg, mert ezzel segítek valakinek aki beteg, akinek gyűjtés indult, ez így fedi a valóságot? Tehát valóban minden megosztás, az adott estben adományt jelent a rászorulónak, ami eljut hozzá?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy még hiszel a mesékben?
2013. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval se hogy hiszek, mert ha elhinném nem kérdezném meg. Viszont mivel nem tudom a teljes igazságot ezért, írtam ki a kérdést.
2013. máj. 3. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, Sőt te is kapsz egy csomó támogatást, mert LIKEoltad, vagy megosztottad (én csak ma megosztottam 300dzsilliot és holnap megyek az új Ferrarimért, hogy azzal látogassam meg a 80éves nénit akinek kitettem a hivatkozását, és emiatt 48 óra alatt meggyógyult a végső stádiumos hererákjából ) ...

Ha gondolod egyből csinálunk is neked egy saját Likeolhatos megoszthatós b@romságot, és minden like és megosztás után 1%-al fog nőni az IQ-d....

2013. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kellene ám így beszólni , azért mert van aki tapasztalan vagy keveset tud. Egyetlen egy ilyent se lájkoltam, soha nem osztottam meg, csupán kíváncsi voltam több ember véleményére.
2013. máj. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!