Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, megosztok dolgokat...

Facebook, megosztok dolgokat mikor fent sem vagyok, ''*** megosztott egy hivatkozást az érdekes képek alkalmazásával. (? ) "

Figyelt kérdés
Nem értem miért van ez, mit tehetek ellene? Már azért b*gatnak a tanárok mert miért osztok meg dolgokat hajnali 4-kor. -.-" [link]

2013. máj. 3. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor láttál egy képet, rákattintottál és csak ügy tudtad megnézni ha lájkolod az oldalukat és engedélyezted, hogy az oldal megoszthasson a nevedben, egy hülye alkalmazás....ennyi.
2013. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bal oldali oszlopban kattints az Alkalmazások összes-re, keresd ki az Érdekes képeket és a név előtti ceruza a Szerkesztés.

Ott távolítsd el.

2013. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs köztük, és sosem nézek meg olyan képeket amikhez like kell!
2013. máj. 4. 10:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Közte kell, hogy legyen.

Ha ráviszed az egeret arra, hogy ALKALMAZÁSOK (így, csupa nagybetűvel van írva) akkor mellette jobbra felvillan az a szó, szintén nagy betűvel, hogy ÖSSZES. Arra kattints rá, ha nincs közte, akkor nem tudna posztolni a nevedben.

2013. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs közte tényeleg! :S
2013. máj. 4. 13:10
 6/8 A kérdező kommentje:
*tényleg
2013. máj. 4. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor kattints rá a posztnál az Érdekes képekre, és ha bejön az oldal válaszd a mégsem tetszik-et.
2013. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háát, nem is like-oltam az az oldalt :'D... Jobb lenne egy új profilt csinálnom?
2013. máj. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!