Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook chaten miszerint...

A facebook chaten miszerint válogatódnak bele a felső részbe az ismerőseim?

Figyelt kérdés
A nagy részük olyan, akikkel gyakran beszélgetek, viszont van pár olyan, akivel még soha nem beszéltem. Miszerint rakódnak a felső részbe az emberek ? Illetve mit jelent az, ha egy ideig egy adott személy nevét nem láttam a chatablakban egyáltalán (se fönt se lent), s egyszercsak megjelenik, viszont nincs mellette a zöld pötty ? Az azt jelenti hogy bejelentkezett, de nem kapcsolta be a chatet ? Köszi a válaszokat előre is.

2013. máj. 5. 20:51
 1/1 anonim válasza:

ezt én se tudom. nekem is úgy van mint neked, hogy akikkel sokat beszélek (őket néha offline is odarakja), de olyan is van, akikkel fb-n még egyszer sem beszéltem.

az hogy nincs zöld pötty, azt jelenti hogy nincs fenn. sehogy. vagy kikapcsolta a chatet. de így külön nem jelzi, hogy fb-n van csak offline chat-módban

2013. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!