Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HOGY teheti meg ezt a Honfoglaló?

HOGY teheti meg ezt a Honfoglaló?

Figyelt kérdés

Idézem:

,,A régi Honfoglaló nem lesz visszaállítva, ez a verzió marad."

A kérdésemre ezt küldték. Nem érdekli, hogy mindenki utálja az új verziót. Ezt hogy tehetik????



2013. máj. 7. 23:28
 1/9 uno20001 ***** válasza:
100%
Övék a dolog, azt csinálnak vele, amit akarnak.
2013. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet, szokd meg. A fejlesztések ilyenek.
2013. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted azért fizetnek ki x millió forintot egy új dizájnért és egy programrészért, hogy mindenki a régit használja?

oo oo..

2013. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mint említették, az övék az oldal. Ha akarják, egy középső ujjat raknak ki a közepére. Ha valakinek nemtetszik, nem kell használni.

Viszont designváltásnál mindenhol figyelembe veszik a pozitív és negatív hatásokat. Ha több a negatív, bele sem vágnak.

Érdekes, hogy minden designváltásnál ez megy. A következő váltásnál ezt fogja mindneki visszakérni, mert meg fogja mindenki szokni.

2013. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom az új milyen, de az előzőt utáltam. Mondjuk maga a program is egy nagy bug volt, csak írtak köré egy GUI-t.
2013. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az egy dolog hogy nem kell használni valamit ha nem tetszik. De ez több annál, nagyobb a baj ennél az egydimenziós látásmódnál. Valamit megöltek, ami hosszú időn át remekül működött, ha nem is tökéletesen. Sajnos ez Magyarország, a hozzá nem értő tehetségtelen vezetők országa, és ezzel a dizájn eltolással újabb szégyellnivalója is lett "Narancsiának".
2013. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Szóval, ez nem fejlsztés, hanem erős visszafejlesztés. Alkalmatlan emberekre bízták ezt a feladatot, akik nincsenek tudatában a szükséges képességeik, kreativitásuk hiányának. Az önelégült diplomás, magyar ifjú értelmiség ugyebár...
2013. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de nem 100%-osan.

Néha kidob a játékból, korlátozták a játékot, illetve mi magunk kell megvenni a segítségeket, ráadásul borsos áron. De ettől függetlenül, (nekem) tetszik.

2013. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neuhauser László ***** válasza:
Ők is áttértek a "Fizessetek minél többet, ha játszani akartok" - módszerére - máshol bevált
2013. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!