Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a legbiztonságosabb módja...

Mi a legbiztonságosabb módja fényképeim archiválásának? Tudtok ajánlani megbízható tárhelyet?

Figyelt kérdés
Internetes tárhely, winchester? A vinyóknál attól félek, hogy egyszer behalnak es elvesznek az adatok, az online szervereknél meg attól félek, hogy ellopják a képeimet.
2013. máj. 8. 14:07
 1/3 anonim válasza:
pendrive, dvd, de szerintem a legjobb a BOX nevű alkalmazás androidon. ingyenes és kapsz 50giga(igen 50 nem írtam el) tárhelyet.
2013. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írod. Én sem bízom az online tárhelyben, mert még is csak személyes adat és ellophatják vagy ha besz@rik a tárhely, akkor oda a cucc...


Én két külön vinyón tárolom a saját dolgaimat, képeimet és videóimat. Egy 2 TB-os vinyó 20-25K és szerintem ennyit megér, hogy jó helyen legyenek a dolgaim. Ha az egyik vinyó behal, még ott van a cucc a másikon. Így akár 200-500 GB-ot is tudok biztonságosan tárolni itthon...

2013. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a barátomnak pont nem rég loptak a két külső winchesterét, oda minden családi kép, azért a nagyobb tarhely szolgáltatóknak van FTP tárhelye, készül róla biztonsági mentes, igy ha szerver leállás vagy valami probléma van akkor is vissza tudjak hozni, úgyhogy szerintem azért biztonságosak. Inkabb tényleg egy megbizható szolgáltató kell, szerintem keress ra a googleben!
2013. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!