Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek hogy a facebookon...

Mit tehetek hogy a facebookon megtaláljanak az emberek? Kép, iskolák, rövid bemutatkozás már megvan, és mind publikus, bárki láthatja.

Figyelt kérdés

Szóval fenn van: fotó, névjegyben rövid infó, az összes iskola amit végeztem-mind everyone státusszal. Mégis, fél év alatt hárman jelöltek be. De miért?

És még hozzáteszem: olyan egyedi vezetéknevem van, hogy ha valaki csak a vezetéknevemet tudja, és semmi mást rólam, az is megtalál.

Ne kérdezzétek én miért nem jelölök be ismerőst. Nem jelölök be. Elv. Nem kell megérteni, csak elfogadni.


2013. máj. 9. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak azt találják meg, akit keresnek.

[link]

2013. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos (vagy szerencsére?) nem vagyok olyan jártas a netes baromságok világában hogy értékelni tudjam az előző hozzászólást.
2013. máj. 9. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha minden publikus de úgy se jelöl senki, akkor ez bizony azt jelenti, hogy nem keres senki. Ha nagyon kevés ismerősöd van, akkor benne lenne a pakliban hogy egyszerűen nem vagy elég releváns, de mivel írtad, hogy nagyon egyedi vezetékneved van, ezért valószínűleg mindenképp megjelensz.

Az hogy a facebookon nem jelöl semmit nem jelenti hogy a valódi életben nem ismerkednél senkivel, de szerintem ezt pont nem nekem kell magyaráznom, elvégre személyesen nem is ismerlek. Ha megnyugtat, szerintem kb nekem is a tiedhez hasonló eredményeim vannak :)

2013. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak szeretném megérteni az embereket.

míg nem voltam fenn a face-en hányszor hallottam, hogy írnának nekem, meg ezt meg azt küldenének, de nem tudnak.

most fenn vagyok. és most?

hová tűnt a nagy írási kedv?

költői kérdések.


Ha megnyugtat, szerintem kb nekem is a tiedhez hasonló eredményeim vannak :)

2013. máj. 9. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Mért keresnének rád? Regisztráltak, rákerestek kik vannak fent és bejelölték őket. Te most regisztrálsz, amiről senki se tud és elvárod, hogy ők keressenek rád és jelöljenek? Logika?

"Ne kérdezzétek én miért nem jelölök be ismerőst. Nem jelölök be. Elv. Nem kell megérteni, csak elfogadni." Akkor bizony maradj a 3 ismerősnél.

2013. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok túl járatos face terén, de éppen azért tüntettem fel a kismillió iskolámat (közép, fő, egyetem, phd etc) mert úgy tudtam, hogy ha bejelölök egy iskolát, akkor mindenki aki szintén abba az iskolába járt és szintén bejelölte azt az iskolát, látja, hogy lám ott vagyok. és rám se kell keresni, látja ha tetszik ha nem.

vagy nem így van?

uez igaz lehet munkahelyre is.


Te most regisztrálsz, amiről senki se tud és elvárod, hogy ők keressenek rád és jelöljenek? Logika?

2013. máj. 9. 11:43
 8/10 Lajos54 ***** válasza:

Amikor annak idején végre rászántam magam (először nagyon nem akartam), hogy regisztráljak a facebookra, egy darabig keresgéltem, találok-e olyan ismerőst, aki tényleg ismerős. Aztán azóta néha fellépek, megnézem vannak-e üzeneteim, engem érdeklő események, nagyjából átböngészem az üzenőfalat, megnézem az ismerőseim gyerekeit, unokáit. De már nem keresgélek ismerősöket. Ha persze véletlenül rábukkanok, az más.

De nem sértődök meg, ha valaki fent van (azóta), és nem jelölt. Lehet, ő sem nagyon keresgél.

De ha azt akarnám, hogy tudjanak rólam, íme itt vagyok, akkor én keresném a kapcsolatot.

Előbb itt írta valaki, hogy "aki keres, az talál". Igaza volt, és én még hozzátenném: aki nem keres az nem talál.

És nem kérdezem, hogy miért nem jelölsz be ismerőst :)

De gondoltál már rá, hogy esetleg mások is ezt a nézetet vallják?

2013. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek igaza van, de ha ezek után egy ismerősöm azt meri mondani hogy facebook, meg ha fenn lennék... akkor fogok egy husángot és megkínálom vele.
2013. máj. 9. 13:34
 10/10 Lajos54 ***** válasza:
:)
2013. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!