Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoljak arról az emberrő...

Mit gondoljak arról az emberről aki a facebookon még profilképnek se a saját képét rakja ki, hanem pl kedvenc színésze képe van kinn?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. A facebookon millió kép van fenn nála: kedvenc színész, énekes, focicsapat, könyv, kedvenc kaja-mindenről van kép. Mindenről egyet kivéve: saját magáról.

Saját magáról egy árva kép sincs.

És nem csak kamu facebook profil: egy valós, általam ismert ember van a profil mögött valóban.

Mit gondoljak egy ilyen emberről?


2013. máj. 11. 09:23
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Nem is tudom, mindenki másként látja használja a FB-ot. Elsősorban nagy hülyeség az ilyen közösségi oldalakon mindenkinek megnyílni, mindent közzzétenni. Aki ismeri az meg felismeri akkor is ha nem a saját képe van kint. Így megnehezíti az imerősők dolgát, hogy rátaláljanak, de a "sötét oldal" sem talál rá!

Ha érdekel a személyes biztonságod, adataid védelme ezt a filmet ajánlom megtekintésre, tanulságos:

http://www.youtube.com/watch?v=X3M5vKnVpUo


Csak annyit gondolok, hogy megvan a kiépített baráti köre ami pont elég és nem haverokat keres.

Minél több a haverod, annál kevesebb a barátod! Legalább is kevesebb időt töltesz a barátaiddal a haverok miatt, így a barátságok lesűlyednek haveri szintre és végül nem lesz egy igaz őszinte emberi kapcsolatod. Az életet nem az interneten kell élni hanem a valós, tárgyi, megfogható világban személyesen!

2013. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Nincs vele egyedül. Van egy régi ismerősöm, akit kb. 20 éve nem láttam, elkerült az ország másik végébe. jelölt a facén, még örültem is, kíváncsi lettem volna, ennyi év után hogy néz ki.

Rengeteg képe, sok megosztása van, de saját magát valahogy titkolja.

2013. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!