Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A skype helyett csak egy kék...

A skype helyett csak egy kék üres ablak jön be a logóval, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 00:25
 1/6 karesz01 ***** válasza:

1.-Installáld újra

( valamilyen törlő programot használj ,

ami kiírtja tejesen a gépről a maradványokat PL:revo uninstaller 1.93 , ccleaner , stb )

2.-Próbálkozz máshonnan letölteni a skype-ot és azt installáld

( hivatalos weboldal , egyéb oldalak )

3.-Régebbi skype telepítése és frissítése napjainkig

( egy régebben probléma mentesen működő verzió frissítése )

4.-Ellenőrizd minden kiszolgáló és/vagy segéd program a gépedre telepítve van-e

( PL : Windows Xp-hez : Windows Installer 4.5 verziója )

2013. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tegnap reggel még működött.

Azóta többször próbáltam cclenerrel is javítani, újratelepíteni.

Valami gond van az Installerrel, az biztos, de a szervizpack 3 rajta van, a windows meg állítólag automatikusan frissül...

2013. máj. 12. 09:59
 3/6 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a gondom nekem is. Már sokadjára installáltam újra és még mindig csak ezt látom. Sikerült azóta orvosolni? Ha igen, hogyan?
2013. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Végül megoldottam átmenetileg, töröltem a 6.3-as Skype-ot, Ccleanerrel is.

Ezután feltelepítettem egy 4.2-est, az is kiírt valami hibaüzenetet, de aztán azt leokéztam és elindult!

Próbáltam frissíteni a Sugójában újabbra, de azonnal a 6.3-at kezdte telepíteni és jött a kék képernyő.

Úgyhogy megint törlés, telepítés, és megmaradtam a 4.2-nél. Ez legalább használható.

2013. máj. 12. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom, a microsoft valamit nagyon elcseszett az új installálóval.... Nekem is csak régebbi verzió felrakása segített.
2013. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megint csak a kékség jön be, már nem engedi a 4.2-est sem telepíteni, azt írja, holy az old app már nem használható, válasszak frissebbet. Az 5.1-től meg már csak a kékség...
2013. jún. 29. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!