Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Invitelen kívül melyik...

Az Invitelen kívül melyik szolgáltató kínál 50 Megabites ADSL internetet T-Home vonalon?

Figyelt kérdés
Ugyanis ez az egyetlen cég, amelyikkel soha nem szerződnék. Egyedül az Externetnél láttam még 50 Megabites netet, de csak üzleti előfizetőknek. Jelenleg a GTS-nél vagyok, de nem vagyok elégedett velük. Tudtok valami jó ötletet? Sajnos vidéken élek, így a gyors és olcsó kábel net nem elérhető.
2013. máj. 12. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges,ha csak 1 gépre kell.Ugyanis maga a gép általában nem bír átvinni ekkora adatmennyiséget,legalábbis a normál hálózati csatlakozón.Ha több gépre,úgy már talán.De nem is nagyon van akkora szerver,ami ingyenesen engedne ilyen gyorsat,sőt,van aki előfizetőnek is kevesebbet tud adni.

Az invitel jó,csak néha rosszalkodik...

2013. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanis maga a gép általában nem bír átvinni ekkora adatmennyiséget,legalábbis a normál hálózati csatlakozón."


Már a több évvel ezelőtti hálókártyák is 100 megabitesek, szóval még átmegy.

Wifin esetleg nem éri el, ha régi a router/gyenge a jel.


De ez tényleg feleslegesen sok.

Sima, otthoni használatra 10 megabit BŐVEN elég, ha le is töltöget az ember akkor is olyan 20-25 elég kell legyen.


Amúgy pedig ez erősen helyfüggő, hogy milyen szolgáltatások érhetőek el.

2013. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanis maga a gép általában nem bír átvinni ekkora adatmennyiséget,legalábbis a normál hálózati csatlakozón"

Ez alatt mit értesz? Mert a normál hálózati csatlakozó 10/100Mbites (bár ma már majdnem minden deszkán 10/100/1000-es van), azaz az 50Mbit nem tétel. A másik meg, hogy 1 gép nem tud átvinni ~6MB/s (50Mbit/s) adatmennyiséget? Ez még pendrive-nak is nagyon lassú sávszélesség, nemhogy egy gépnek. Vagy esetleg másra gondoltál, mert ez így félreérthető?

2013. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Torrentezés miatt lenne fontos a speed.
2013. máj. 12. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott úgyis a feltöltés lényegesebb.

Nekem egy 25/5-ös nettel simán sikerült 15TB-ot feltöltenem...

2013. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali.

Vidéken ahol réz érpáron szolgáltatnak T-Home hálózaton, a maximum rendelhető sebesség 30/5 mb/s és ezt is kb 800 méteren, esetleg 1km, de az már necces! Ja és ezt is vdsl eszközön! Ha az elmúlt egy évben kaptál levelet, miszerint hálózati fejlesztés miatt xy dátumon kb fél órás kiesés lehet a szolgáltatásban, akkor érdemes próbálkozni! Ha nem kaptál, akkor felétek még nem telepítettek vdsl eszközöket a központba! 50 Megabites dsl felejtős, mivel nincs olyan beállítható profil, még ha a hálózat képes is lenne rá! Ha 37-es körzetben laksz, dobj egy privit és próbálok pontosabb tippet adni! Ha van vezetékes telszámod, ahol a net lenne, az alapján pontosabban megsaccolható a dolog!!! De ismétlem csak 37-ben tudok tippet adni! Nem mindig vagyok gép előtt! Inkább az esti órákban!

2013. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NINCS 50 MBITES DSL
2013. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!