Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond? Folyamatosan...

Mi lehet a gond? Folyamatosan szakadozik az internet, nem lehet videókat nézni, vagy online játszani, szinte semmire se jó.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Az egyik kép a sebességet mutatja, a másik azt ami igazán a probléma. Látszik hogy mennyire szakadozik az internet. A szolgáltató által nyújtott sebesség: 80 Mbit/s le és 25 Mbit/s feltöltés. 150 Mbit/s wireless routert használok, amihez egy szintén 150 Mbit/s adapter is van. Előre is köszönöm a segítséget!


2013. máj. 12. 17:27
 1/2 anonim válasza:

hát én is voltam így nem ment pedig mindent kipróbáltam. Felhívtam a szolgáltatót , jöttek is és le ellenőrizték, de ők sem találtak problémát.

Többször is jöttek ellenőrizni amikor azt mondták végső esetben, hogy tegyem újra az operációs rendszert. Ennek nem örültem mert sok fontos adat volt a gépen, de nem volt választásom úgy, hogy újratettem és...

SIKERÜLT Működött


A probléma oka egy vírus, amit nem igen vesznek észre a vírusirtó programok.

2013. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már újra telepítettem mert megőrültem, de sajnos a probléma továbbra is fenn áll.
2013. máj. 14. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!