Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megcsinálni azt,...

Hogyan tudom megcsinálni azt, hogy automatikusan csatlakozzak az Internetre a számítógép bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés

Ugyanis voltak ma kint nálunk a T-Home-sosok (nem voltam otthon csak a szüleim), és kicserélték a modemet (amire az ő hibájukból volt szükség). Eddig automatikusan volt internetem bekapcsoláskor, újratelepítés után stb. AZ új modemmel meg nem. Van rá valami megoldás, hogy ez változzon?


Amúgy egy DSL-360R modemről van szó. Légyszi segítsetek!


2013. máj. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
op .rendszer szerint : regi halozati beallitasok torlese ,uj halozat keresese --kapcsolodas
2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel tudok menni az Internetre, de minden egyes bekapcsoláskor és újraindításkor rá kell, hogy csatlakozzak. Eddig nem ez volt a helyzet. erre szeretnék valami megoldást.
2013. máj. 13. 19:39
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Nézz körül a szolgáltatásokban (futtatás: services.msc), valami el lett állítva (letiltva, vagy kézi-re), így nem indul a rendszerrel, csak esemény hatására.Állítsd auto-ra.


Hálózati bejelentkezés,Hálózati helyfigyelés (NLA - Network Location Awareness), vagy nem tudom mi.


Nem vagyok T-home os így nem tudom milyen beállításokat ígényel, de valami nem indule el a géppel együtt az lehet szolgáltatás, vagy program ami kezeli a kapcsolatokat.

2013. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Régi emlékeim szerint (sok évvel ezelőtt volt DSL kapcsolatom) valahol az internetkapcsolatok beállításánál lehet állítani az automatikus csatlakozást. Valami olyasmi, azt hiszem a Kapcsolatoknál, hogy automatikus tárcsázás, ha nincs kapcsolat, vagy hasonló.
2013. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!