Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol tudom beállítan...

Facebookon hol tudom beállítani, ha a facebook keresősávjába beírják a nevemet akkor ne dobjon ki találatot, magyarul, ne lehessen rám keresni?

Figyelt kérdés
Már kutakodtam.., csak az a bajom, hogy nekem pár hete teljesen megváltozott a facebookom. Nem csak az idővonalam, hanem a híroldalam is (még egy ismerősömnél sem láttam hogy a híroldala is megváltozott volna, tehát valószínű ez még ritkaság) Ezen a felületen a beállítások is másképp vannak, és akárhogy keresek nem találok olyan lehetőséget, hogy megadhassam azt hogy ne tudjanak rám keresni. Hátha valaki tudja. Bár még azt is eltudom képzelni, hogy kivették ezt az opciót a beállításokból...
2013. máj. 16. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért idáig én is eljutottam..., itt nem lehet ilyet beállítani
2013. máj. 16. 17:05
 3/4 A kérdező kommentje:

mondjuk valószínű, hogy a te profilodban (ha neked még a régi megjelenésű híroldalad van) akkor másképp néz ki mint az enyém..

régen nekem is sokkal több opcoóm volt, rémlik, hogy láttam is, hogy lehet beállítani olyat, hogy ne találhassanak rám.., de amióta megújult úgy látom nem lehet..., meg kellett volna tennem amikor még nem változott meg a külseje..

2013. máj. 16. 17:08
 4/4 A kérdező kommentje:

így néz ki az új híroldal:

[link]


nekem ilyen már aránylag régóta, az idővonalam jóval később változott meg..., a beállítás opciók sem olyanok mint régen

2013. máj. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!