Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a blogspot oldal...

Hogy lehet a blogspot oldal üzemeltetőjének vagy valakinek feljelentést/bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy viszonylag nagy látogatottságú oldalam, amit előszeretettel másolnak. De annyira, hogy van egy bejegyzésem és azt ctrl+c és ctrl+v , és még a blog címének is hasonlót adnak. Mit lehetne ilyenkor tenni?

Nem szeretném, hogy az arcom másvalaki blogján megjelenjen..

Sajnos hiába keresek rá, nem találtam semmit ahova lehetne küldeni nekik emailt, vagy bejelentést.



Üdv.



2013. máj. 17. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne az oldal üzemeltetőjének írj hanem a blogspotnak hogy a te lopják a cikkeidet, aztán mivel ők nem akarnak balhét törölni fogják az oldalt.
2013. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az oldal üzemeltetője alatt a blogspot-ot értettem. :)

én is


nyilvánvaló, hogy nem annak a másik oldalnak fogok írni.

2013. máj. 17. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja szal csak annyi eszed nincs hogy beírd gugliba és rákattints az első találatra.


[link]

2013. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 infomoly ***** válasza:
Addig is, amíg törlik, kiírhatod a blogodba, hogy valaki annyira jónak találja a tevékenységedet, blogodat, írásaidat, hogy még másolja is, néha akár szó szerint. Sőt beszólhatsz te is az illetőnek a hozzászólások között, hogy amúgy ügyvéddel készüljön, mert a teljesen ugyanazon szöveg átvétele forrásmegjelölés nélkül szerzői jogsértésnek minősül... és buzdíthatod a blogolvasóidat, hogy ha az eredetit akarják olvasni, akkor maradjanak ezen a blogon, és kerüljék a másikat. Ha már amúgy is kedvelnek, ők is be fognak szólogatni neki. Még az is lehet, hogy ő maga törli a blogját. Inkább mint hogy újat hozzon létre máshol és másoljon újra...
2013. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az valóban célravezető DIY megoldás, ha jogi lépéssel fenyegetőzől kommentben, mert ettől szerintem mindenki beijed, és a Google-csoportnak sem kell lépnie (gondolom az is eltart egy ideig, míg megnézik, és eldöntik, hogy akkor lopás-e vagy sem).
2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!