Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A faszbúk nem tilt le, ha...

A faszbúk nem tilt le, ha mindenféle ingerküszöböt meghaladó képet rakok fel?

Figyelt kérdés

Például egy kád savba mártott, a felismerhetetlenségig összemart, aszott tetemet, és én fölé írnám, hogy "nefürgyéle"? Vagy egy pár kedvenc jelenetet a Cannibal Holokausztból, és a Szerb filmből.

Amúgy gyűlölöm a faszbúkot, de lassan kénytelen leszek rákényszerülni a kapcsolatok fenntartása végett. És ha már van, akkor legyen igényes. Szerintetek engedné?



2013. máj. 17. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért tiltana, a facebook nem képfelismerő program. Akármit kirakhatsz rá, épp az előbb láttam egy megosztást, amin két meztelen ember ácsorgott..

Én is nagyon utáltam eddig, nem értettem az emberek hogy tudnak ott órákat tölteni, de most, hogy megszűnt az msn, rákényszerültem arra. Azt kell mondanom, hogy nem is olyan rossz. Akárki akármikor üzenhet, nem kell telefonálnia, ami pénzbe kerül, sőt ha írnak üzenetet, akkor a telefonomon mint valami sms rögtön megjelenik, és tényleg sokkal olcsóbban ki lehet belőle jönni. Meg aztán sok infót megtudhatsz másokról, és ismerkedhetsz.:)

2013. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
neked az az igény, hogy ingerküszöböt meghaladó képeket raksz fel? gratulálok. egyébként nem kötelező használni, se megosztani mindent, ha kapcsolatok akarsz fenntartani, akkor regisztrálj, és ne ossz meg hülyeségeket, emg állítsd be, hogy neked se küldhessenek, stb.
2013. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dehogy az az igényes csak játsza az eszét és kemény csávó akar lenni legalább neten ha már máshol nem az.
2013. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!