Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube feltöltési hiba? De...

Youtube feltöltési hiba? De mi a hiba? Miért nem jó? Kérem segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Fel szeretnék tölteni Youtube-ra egy videót. Amkor elkezdi tölteni, a legvégén azt írja, hogy "Nem sikerült a videó feldolgozása." Tudni kell, hogy régebben feltöltöttem egy Chowder-es videót( egy mese a Cartoon Network-ról). Ezt a Youtube le is törölte. Lehetséges, hogy köze van ehhez? Azt a profilt töröltem. (Mármint a YT profilt) MI A SZAR LEHET A HIBA? Vadonatúj gépem van, a net 15 megás...

2013. máj. 17. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami limitet (fájlméret, videóhossz) nem lépsz át?

Vagy lehet, hogy a videó kódolásod nem szereti, próbálhatnád más formátumban.

2013. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Időkorlát van! Max 10 perc/ videó!Azok tudnak hosszabb videót feltenni akiknek látogatott a feltöltött tartalmuk!
2013. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt: AVI fájlal próbálkozok, HD-ban. Próbálkoztam 1:30-as videóval, és 8 másodpercessel is, mindkettőnél ez volt a hiba. Kérlek segítsetek!
2013. máj. 18. 09:00
 4/10 A kérdező kommentje:
MOst teljesen új g mailt hoztam létre, új csatorna, minden új, így sem jó...
2013. máj. 18. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is töltöttem már fel HD avit ,nekem semmi probléma!

Linkelj be egy képet ,akkor valaki hátha tud segíteni!

2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi a baja, de eszméletlen dühítő... Végre van új gépem, lazán bírja a videózást, csak éppen megosztani nemtudom... Már arra is gondoltam, hogy IP tiltást kaptam volna? Vagy mi a szent szar...
2013. máj. 18. 21:33
 7/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg pl mp4-be feltölteni. Lehet, hogy amiatt nem engedi nekem pl személy szerint az avi nem vált be. De megpróbálhatod úgy is h pl bandicammal fullHD-ba felveszed és azt rakod fel nekem úgy jó hátha neked is menne.A Chowder-es vidit meg lehet azért törölték le mert nem volt megadva a forrás. Pl ha zenét raksz vidi alá ki kell írni a zene címét máskülönben azt is leszedik.
2013. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy leszedték, nem baj... De szerintem megvonták a feltöltést...
2013. máj. 20. 12:56
 9/10 A kérdező kommentje:
MEGVAN! SIKERÜLT! Megvan, hgy mi a hiba. Action! Mirillis-sel vettem fel. Fraps-os videót simán feltette, igaz, nem HD-ban.
2013. máj. 20. 13:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah, és köszi szépen a válaszokat!
2013. máj. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!