Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube elkezdte letíltani...

A youtube elkezdte letíltani a 2009-es videóimat. Egyikre már piros felkiáltójelet is kaptam. Sajnos mindegyik meghaladta a 10 000-es nézettséget, így már nem tudok rajta változtatni, levenni a zenét. Mit lehet ilyenkor tenni, a törlésen kívül?

Figyelt kérdés
A piros felkiáltójelesnél még fellebbezésre sincs lehetőség. Nem értem, hogy mi a baja Sony Musicnak a 40-50 s-os videóimmal, amit oktató céllal raktam föl, úgy hittem ez belefér a méltányos használatba. De sajnos úgy néz ki nem. Van-e más megoldás a törlésen kívül? A videókon nem a zene a lényeg, nekem az is megfelel, ha némán fennmaradhat.

2013. máj. 17. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekel, hasonlóan jártam :(

sokat dolgoztam a videókon és csak úgy letiltanák? :((

2013. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A videó SME tulajdonában álló anyagot tartalmaz, aki letiltotta azt az országodban szerzői jogi okok miatt.


A többi videót egyelőre csak Németországban tiltották le. Régi ACDC számokat kevertem a videók alá a leghosszabb is csak 50s-os részlet. Azt hittem így nem lesz gond, nem is volt, mostanáig. KB 1 éve letiltották őket Németországban, most meg jönnek a piros felkiáltójeles tiltások, amikkel az összes országban letiltották. Az a furcsa, hogy régebben ilyen problémánál csak a hangot tiltotta le a youtube...

Megértem a szerzői jogokat és valahol igazuk is van, csak akkor lehessen pl 500-1000 Ft megvásárolni zenéket aláfestésnek. Képekkel ez remekül működik pl istockphoto-on.

2013. máj. 21. 08:39
 3/4 anonim válasza:

Nekem volt hasonlo gondom, mar par youtube accot elhasznaltam, ilyen esetben ha akarod hogy a video megmaradjon, audioswappolhatod ;)


Nemletezik meltanyos hasznalat, ha uggyanitjak hogy kereshetsz az uzleten (ugyebar sokan elnek jutubbol)

2013. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 10 000-es nézettség felett nem lehet lecserélni a hanganyagot... :(
2013. máj. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!