Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy nagy problémával küszködök...

Bankó Zoé kérdése:

Egy nagy problémával küszködök. Elment a gépemről valahogy a hálózati kártya. Azt hogyan tudom visszatelepíteni? A UPC-nél azt mondták le lehet tölteni. Semmit nem értek a számítástechnikához. Megköszönném ha lépésről lépésre leírnátok mit tegyek.

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 19:37
 1/6 uno20001 ***** válasza:
Ha a hálózati kártya elromlott, akkor SEHOGY SEM lehet letölteni, (mivel az egy fizikai valójában létező dolog, a számítógépre pedig csak virtuálisan létező dolgokat lehet letölteni.) A UPC valószínűleg azt tanácsolta, hogy frissítsd a hálózati kártya driverét. Ha leírod a hálózati kártya típusát akkor talán tudunk segíteni.
2013. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már megoldódott az a probléma, most viszont a wifi routeremet nem találja meg a net. beírom a böngészőbe a 192.168.10.1-et és azt írja ki hogy: A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

A(z) 192.168.10.1 helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva

Eddig be tudtam lépni.

2013. máj. 19. 07:53
 3/6 uno20001 ***** válasza:
Próbáld meg a 192.168.0.1-et vagy a 192.168.1.1-et.
2013. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan az! Tönkrement a routerem?
2013. máj. 19. 18:01
 5/6 uno20001 ***** válasza:
Ha van routeren keresztül internet akkor nem. Próbáld meg restelni a routert, valószínűleg van a routeren egy gomb ami reseteli.
2013. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs a routeren keresztül net. Már vagy 10-szer reseteltem, de semmi. Lehet az hogy mikor elment a hálózati kártya a laptopról elment az is ami összeköti a routerrel?
2013. máj. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!