Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on miért nem lesz...

YouTube-on miért nem lesz tényleg teljes képernyős egy videó?

Figyelt kérdés
Mióta megjelent ez a sebesség funkció, úgy lesz teljes képernyős egy videó, mintha F11-et nyomnék le (Firefox), tehát a felső sáv ottmarad. Vagy ha azt eltüntetem akkor csak úgy látszik, mintha teljes képernyős lenne, mert (a megadott időn belül) bekapcsol a képernyő kímélő, és ez nem szokott normális teljes képernyőnél. Tehát mindig csak F11 szerű a teljes képernyő. Mi lehet a gond?

2013. máj. 19. 07:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még nagyon sokat tölt és leáll a kép, de a hang nem. Ez csak HD-ben van, de azelőtt még nem volt ilyen.
2013. máj. 19. 11:25
 2/4 anonim válasza:

Maga a youtube lejátsszó jobb alsó sarkában van egy szaggatott négyzet alak,az teljes képernyőre teszi és ha nem mozgatod az egeret akkor eltűnik a felső/alsó szegély is



A HD szaggatás azért van mert vagy gyengusz a géped vagy a képernyőd felbontása kisebb mint a videó felbontása.

Tehát például 1440x900ban szaggatni fog az 1080p -de a hang nem.

2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig is azzal tettem teljes képernyőre. Néha visszavált régire ahol nincsen sebességbeállításos dolog. De ezelőtt normálisan játszotta le és normál volt a teljes képernyő is. De amikor visszaáll, akkor normális a teljes képernyő.
2013. máj. 19. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Á már megvan! Valami vacak süti volt az okozója. Már helyreállítottam.
2013. máj. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!