Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome bővítmények és...

Google Chrome bővítmények és témák közül melyikek a legjobbak, leghasznosabbak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

énekem :

ha egy képre ér az egérmutatóm,akkor automatikusan kattintás nélkül ,kinagyítja :

Hover zoom

2013. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam 29 bővítmény van letöltve a Chrome-hoz.

Ez persze nem azt jelenti, hogy mind használatban is van. Általában 10-12 fut stabilan.

Ezek a következők-

Google Chrome Extension Manager- tulajdonképpen ezzel kapcsolom ki, vagy be, mikor melyik bővítményre van szükségem. Ez fönt csücsül a jobb sarokban,pontosan olyan az ikonja mint a Google Chrome-é, csak a közepében van egy kis + jel.

A következő a magyar névnapok bővítmény.

Nagyon jó a Translate selection bővítmény, itt testre lehet szabni milyen nyelvre szeretnéd fordítani a kijelölt szöveget, szót, stb. Ezt használom talán a leggyakrabban.

AdBlock- alapból fent van, reklámmentesítő.

Note Board- jegyzettömb. Ez is fut állandóan.

Aztán nagyító, amivel csak bizonyos részt kell kinagyítani- Zoom All,simpLoupe...

Search by Image (by Google)- ezzel képekre lehet keresni a neten. Ez beépül a jobb klikkes menübe.

Hover zoom- ez is fent van, de csak ha szükség van rá akkor kapcsolom be.

Yo Window- időjárást mutatja.

Azt hiszem ennyi elég lesz, így is hosszúra sikeredett.

2013. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen témákat javasoltok?
2013. máj. 20. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A téma az egy más kategória. Mivel én szeretem a színeket, / nőből vagyok/ a kéktől viszont kiráz a hideg, tehát a témám egy öregrózsaszín átmenettel. A Neve Candy, egyszerű sima, letisztult, semmi csicsa. Ez a kedvencem.
2013. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én még ezeket használom:

Adblock Plus: reklámmentesítő

SmoothScroll: nem darabos a fel/le görgetés, hanem sima.

Webpage Screenshot: le tudja fényképezni a weboldalt.

2013. máj. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!