Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek van gyakorlata a blogger...

Kinek van gyakorlata a blogger.com használatáról?

Figyelt kérdés
Egy beállítási kavalkáddal találom magam szemközt, aminek a 3/4 részét sem fogom használni. Egy matek témájú blogot szerettem volna elindítani, de nagyon nehezen indulok el vele. Egy csomó internetes fogalomba ütközöm, aminek jelentését nem ismerem: OPenID, megbízható webhely, webhelyhírcsatorna, robotok, metacímkék, kétszíntű biztonsági rendszer, közzététel SMS-ben, egyéni domain,elrendezés alatt sablontervező, relevancia, névtelen bejegyzés, főoldal stb. Véletlenszerűen jelenik meg a blogger menüsora a bal oldalon. (Áttekintés, statisztika, beállítások stb./

#robot #megbízható webhely #OPenID #webhelyhírcsatorna #metacímkék #kétszíntű biztonsági rendszer
2013. máj. 19. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mi a gondod. A fogalmak jelentését kevesebb idő lett volna kigugliznod (pl. OpenID) vagy kipróbálnod (pl. sablontervező), mint ezt a kérdést begépelni.


Azért a közzététel SMS-ben és a névtelen bejegyzés nem olyan bonyolult dolgok. Utóbbi például pontosan azt jelenti, hogy egy bejegyzés, aminek nincs neve (címe).


Én azt javaslom, hozz létre egy blogot, és kattintgass mindent végig, próbáld ki az összes funkciót és meglátod mi micsoda. A végén pedig törlöd azt a blogot, és létrehozol egy normálisat, hamár tudod mi mit jelent.


"Véletlenszerűen jelenik meg a blogger menüsora a bal oldalon."

Én ilyet még nem láttam, most voltam bent Blogger-ben, tökéletesen műxik. CTRL+F5 nem segít?

2013. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megpróbál segíteni. Bármennyire is szörnyű, valamikor számítástechnikát és AutoCAD-et is oktattam felnőttek számára. Egyszerűen nem szeretek úgy építkezni, ha nem tudom mi, mire való. Például az a követés sem tudom mit jelent. Ha belenéz az első (-1) verziójú kísérletembe (mathkkk.blogspot.com) nem sok gyönyörűséget láthat benne. Nem olyan mint például a gyonyoruidezetek.blogspot.com. Nem tudok a tesztnél kapott számokon sem eligazodni, annyira nem egyértelmű. A kommunikációra ezt az oldalt használnánk, amíg az első komolyabb eredményeimet el nem érem. A sablontervezőtől a biztonsági rendszerig lesznek még kérdéseim, kérem addig nézzen be ide is. Még egyszer köszönettel.
2013. máj. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!