Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Facebook will be back soon"-...

"Facebook will be back soon"- Milyen hosszú ideig jelenhet meg ez a hibaüzenet a közösségi oldalra történő sikeres bejelentkezés helyett?

Figyelt kérdés
Már 3 napi várakozás után sem tudok belépni az egyik közösségi oldalon lévő profilomba a "Facebook will be back soon" probléma miatt, ami minden bejelentkezéskor megjelenik a sikertelen belépés alkalmával. Utána olvastam, tisztában vagyok vele, hogy karbantartás alatt van a szerver, ami a profilomat tárolja. Láttam ezen az oldalon is ezzel kapcsolatos bejegyzéseket és a tapasztalatok szerint a többségnek rövid idő alatt megoldódott a probléma. Sajnos a tanulmányaim miatt nagyon rosszul érint, hogy nem tudom használni a problémás oldalt (több kisebb-nagyobb tanulmányi csoport tagja vagyok, ebből a szempontból elengedhetetlen lenne a kapcsolattartás).Kérdezném Tőletek/Önöktől, hogy ha volt már másnak is ilyen tapasztalata, hogy napokig, esetleg hetekig fenn állt az általam lentebb leírt probléma, hogyan oldódott meg? (A problémát már tudattam az előírt helyen, egy "semmitmondó" gépi üzenet jött vissza. )

2013. máj. 20. 14:47
 1/1 A kérdező kommentje:
A válaszukat/válaszotokat előre is köszönöm!
2013. máj. 20. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!