Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt az összes webcím az...

Eltűnt az összes webcím az Operából (a legördülő listáról). Hogyan lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés
Nem értem, mi történt. Egyik pillanatról a másikra nincs egy sem.

2013. máj. 21. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

bár nem használtam még operát, de amire így elsőre tippelnék, hogy törölted az előzményeket. ezt vagy valami hiba okozta vagy te törölted. törölhetted közvetlenül a böngésző beállítások menüjéből vagy valamilyen külső programmal. külső programok pl a rendszer karbantartó / optimalizáló programok (pl ccleaner), esetleg vírusírtók is csinálhatnak ilyeneket szintén karbantartás címszó alatt.

mivel a firefox és a chrome tartalmaz olyan funkciót, amivel felhőbe lehet menteni az előzményeket, jelszavakat, stb és mert nagyon sok újdonság elsőnek az operában jelenik meg, így max abban bízhatsz, hogy van benn ilyen és te is beállítottad és onnan vissza tudod hozni. az adataidat.

2013. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végre valaki, köszi. Karbantartót nem használok. Az a fura, hogy az előzmények egytől egyig megvannak, egy évre visszamenőleg. Viszont le voltak enterezve nekem konkrét oldalak, elérhetőségek egy lapra, ami nagyon fontos lenne. Ezt a funkciót, amivel megpróbálhatom visszaállítani, milyen név alatt kéne keresni. Sajnos még mindig sikertelen a dolog.
2013. máj. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!